Menu Zavřeno

Reference

Náš zákazník o našich výrobcích
Firma ATRO-BETON spol. s r. o. dodala v roce 1994 ohradníky a rošty pro výkrm prasat a ustájení prasnic soukromé farmě manželů Altmanových v Kanicích na Domažlicku. Kapacita farmy je 400 kusů pro výkrm a porodna pro 120 kusů prasnic. Celý objekt je řešen podle nejmodernějších poznatků o chovu prasat. Vše je podřízeno optimálním podmínkám pro zvířata i pro obsluhu. Počítá se dále z rozšířením farmy.

 


Vyjádření pana Altmana
S hrazením i rošty jsem velmi spokojen. Z počátku jsem měl sice obavy z životnosti hlavně podlahových roštů, ale jak sami vidíte i po čtyřletém provozu jsou v naprosto bezvadném stavu. Perfektní je i jejich čistící schopnost díky velkému úhlu otevření štěrbin směrem dolů. Rošty se tak nezanášejí a všechny výkaly bez problémů propadávají do jímky. Odpadá tak jakákoliv starost s čištěním podlah během výkrmu.

 


V našem provozu velmi dbáme na hygienu. Po každém vyskladnění všechny kotce důkladně myjeme a dezinfikujeme. Mytí provádíme vodou při tlaku 10 MPa. Díky velmi kvalitní betonové směsi, ze které jsou rošty i hrazení vyrobeno, nedochází ani při tak velkém tlaku vody k žádnému poškození.

Rošty i hrazení od ATRO-BETONu nám významnou měrou zvyšují produktivitu práce a tím zlepšují ekonomiku provozu, která je dnes tak důležitá.

„Citace: časopis Mechanizace zemědělství, ŽV Speciál 4/97“.

Po předchozí domluvě je možné pro vážné zájemce zajistit prohlídku této farmy.